Rakipleriniz den bir adım önde olun!

Profesyonel Web Siteleri

8 Yılın verdiği tecrübe ve geçen bu süreçte ekibimize kattığımız işinin ehli takım arkadaşlarımız başladıkları her projede sizi dinliyor, analiz ediyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en son teknoloji ve yazılım tekniğiyle profesyonel web siteleri hazırlıyor. Rakipleriniz arasında fark yaratmak ve amacına uygun web siteleri ile doğru hizmet vermeniz için çok çalışıyor her detaya önem veriyor ve işimizi ciddiye alıyoruz.

Başladığımız her projeye kendi işimiz gibi bakıyor, bu sayade bitirilen her işin sonunda mutlu müşterilere sahip oluyoruz!

Modern Tasarım

Kendini iyi ifade eden, sizin ve kurumsal renklerinizi içeren şık ve modern çizgilere sahip sadece size özel tasarımlarla web sitelerinizi süslüyor güzellik görecelidir kavramını tanımayarak sektörünüzdeki en iddalı web sayfasını sizler için hazırlıyoruz.

100% Mobil Uyumluluk

Yaptığımız her projeyi akıllı telefonlar ve tabletler için optimize ederek sürekli online olmanızı sağlıyoruz, mobil cihazlardan yapılan aramalarda bulunabilirliğinizi arttırıp kullanıcıya kesintisiz bir web deneyimi sunuyoruz.

Full Yönetim Paneli (CMS Yönetimi)

Hazırladığımız her projeye kendi web sitenizi kolayca yönetebilmeniz için tamamen türkçe ve kendi yazılımımız olan yönetim panellerini dahil ediyoruz. Böylelikle yıllar sonra bile bize ihtiyaç duymadan web sitenizi dilediğiniz gibi yönetebiliyor içeriklerinizi rahatça güncelleyebiliyorsunuz.

Google Dostu Web Siteleri

Her şeyin başı bilgi, her aramanın başı Google! Google ile pozitif ilişkiler içinde olan bir web sitesi bir adım öndedir. Web siteleriniz hazırlanırken Google'nin geliştirici standartlarına ve site içi SEO kurallarına dikkat ediliyor bu sayade web sayfanız Google'nin gözünde bu standartlara uymayan web sitelerinden bir adım önde oluyor.
iletişime geçin
Almanya Ofisi
Düsseldorf / Almanya     almanya@magicofis.com
+49 (178) 654 46 18         +49 (178) 654 46 18
Türkiye Ofisi
Beşiktaş / Türkiye        hello@magicofis.com
+90 (534) 344 11 20      +90 (534) 344 11 20
bize yazın
her türlü soru, düşünce ve projeleriniz için bize yazabilirsiniz
mesajımı gönder